PONÚKAME VÁM TIETO DRUHY BALENIA


FÓLIA
Pre väčšinu našich výrobkov používame vysoko kvalitný viacvrstvový obalový materiál EVOH. Je to bariérová metalická fólia v hrúbke 102 mikrometrov, ktorá zaisťuje vysokú nepriepustnosť vzduchu a tým ochranu produktov pred stratou silíc, vplyvom cudzích pachov a výrazne znižuje priepustnosť svetla a tým chráni produkt predovšetkým pred stratou farby.

DÓZA / MINIDÓZA
Vašim obľúbeným obalovým materiálom na korenie od nás sú nepriehľadné dózy. Ak dodržíte štandardné podmienky skladovania, korenie v nich, chuťovo a vzhľadovo, zostane bezo zmeny po celú dobu ich minimálnej trvanlivosti. Iste viete, že okrem vlhkosti je najväčším nepriateľom korenia svetlo. Práve preto volíme takýto materiál. Pre menšiu spotrebu korenia máme pre vás pripravené minidózy. Tie využijete predovšetkým pre také korenia, ako sú klinček, muškátové orechy, rozmarín, badián a podobne.

DÓZA / MINIDÓZA - ČISTÁ LÍNIA
Základným pravidlom pre uchovávanie produktov Čistej línie je starostlivá ochrana pred alergénmi. Nezabúdajte dózy starostlivo uzavrieť ihneď po odsypaní potrebného množstva.

BOX
Ak vaša spotreba niektorého druhu korenia alebo koreniacich zmesí prevyšuje spotrebu iných druhov, potom pre vás máme balenie v boxoch. Sú veľmi stabilné a praktické.

VEDRÁ
Cesnakové pasty a marinády pre vás balíme do vedier alebo menších dóz rôznej hmotnosti podľa druhu tovaru.

KANISTRE / PET FĽAŠE
Obaly na tekuté korenia sú buď praktické litrové PET fľaše alebo kanistre s objemom 5 litrov určené na skladovanie.

OSTATNÉ BALENIE
Okrem vyššie uvedených druhov balení vám ponúkame v malej dózičke alebo plechovke korenie zelené v náleve, tekutý dym v malej fľaštičke, šafrán v troch rôznych hmotnostiach v zipsových vreckách alebo vrecká na vanilkové struky.


Firma GurmEko s.r.o. je zapojená do systému spätného odberu a využitia odpadu z obalov ENVI - PAK, všetky obaly sú predplatené.