GurmEko s.r.o., Praha - Svět chutí pro profesionály

     

NOVINKY

    

1. 4. 2016

  

Vážení zákazníci,

   

V rámci výročia  25 rokov od založenia spoločnosti GurmEko sme si pre vás pripravili ďalšiu zvýhodnenú akciu na vybrané produkty.

   

Akciová leták na stiahnutie TU.

Akcia trvá od 4.4.2016 do 30. 4. 2016 a platí na všetky balenia.

   


   

V našej ponuke nájdete našu menej známu steakovú zmes Amazónske korenie, ktorá si vďaka svojej vyváženej chuti korenia a cesnaku určite nájde uplatnenie vo vašej kuchyni. Teraz ju môžete vyskúšať za akciovú cenu.

        

Amazónske korenie

   

Chuť: kombinácia bieleho a čierneho korenia

Použitie: steaky, mäsové plnky

  

  

Ako ďalšie vám ponúkame Asado, ktoré vás osloví zeleninovou chuťou a širokým využitím.

  

    

Asado

   

Chuť: zeleninová s paprikou

Použitie: kuracie steaky, ryby, cestoviny,

dusená a grilovaná zelenina, ryža, šaláty

 

   

   

V letákovej akcii nájdete aj koreniacu zmes z rady ČISTÁ LÍNIA:

  

  

Gurmetka – ČISTÁ LÍNIA

   

Chuť: zeleninová

Použitie: univerzálne ochucovadlo na polievky

a zeleninové jedlá

   

(veľmi nízky obsah soli)

  

  

Z jednodruhových korenín sme vybrali položky, ktoré môžete využiť pri príprave jarného menu.

   

  

Cesnak medvedí drvený

  

Použitie: nátierky, bylinkové maslá,

šaláty, syry

Papriková drť červená

   

Použitie: nátierky, dresingy,

dekorácie, šaláty

   

Informácie a objednávky na tel. čísle zákazníckeho servisu – 0917 474 040

alebo u regionálneho obchodného zástupcu.

   

30. 11. 2015

   

Vážení zákazník,
    
radi by sme Vás informovali, že v budúcom roku pripravujeme novú formu aktívnej komunikácie s našimi vernými zákazníkmi s cieľom ďalej rozvíjať našu vzájomnú spoluprácu.
V tejto súvislosti Vás chceme informovať, že nástupu novej formy komunikácie bude v súlade s čl. 10 Všeobecných podmienok a pravidiel vernostného programu „PROFI“ predchádzať ukončenie aktuálneho vernostného programu „PROFI“. Program bude ukončený k 31.12.2015.
Získané body v rámci Vašej účasti v programe si môžete podľa ich dosiahnutého množstva vymeniť za hodnotné balíčky našich produktov uvedené v katalógu sekcie PROFIPROGRAM, a to najneskôr do 29.2.2016.
Ďakujeme Vám za účasť vo vernostnom programe „PROFI“ a trvalý záujem o produkty značky GurmEko.
Tešíme sa na ďalšiu spoluprácu aj v roku 2016, kedy naša spoločnosť spoločne s Vami oslávi 25 rokov od svojho založenia.
    
S pozdravom

Váš tím GurmEko

    

16. 10. 2015

   

Vážení zákazníci,
    

v polovici mesiaca október prebehla medzinárodná konferencia pri príležitosti 70 rokov školského stravovania v Českej a Slovenskej republike. GurmEko sa stalo sprievodným partnerom akcie, kde prezentovalo účastníkom produktovú radu Čistá línia.

V priebehu  konferencie k auditóriu prehovoril o Čistej línii Ing. Michal Holan, marketingový manažér spoločnosti, a predstavil aktérom konferencie jej výhody a jedinečnosť na trhu pre gastronomické prevádzky.

Aktérom konferencie sme vo výstavnom stánku ponúkli ochutnávku teplej kuchyne s použitím koreniacich prípravkov z prezentovanej rady. Konkrétne sme pripravili morčacie a kuracie mäso s koreniacimi zmesami: Kurča - Čistá línia, Gril - Čistá línia, Rascová krkovička - Čistá línia a marináda Gyros - Čistá línia. Vyznávačom  bezmäsitej stravy sme ponúkali šalát Zaziky a ochutnávku syrov s koreniacimi zmesami Čistej línie:  Grilovaná zelenina - Čistá línia, Bylinkové maslo - Čistá línia a Gril - Čistá línia.

Absolútnym víťazom u degustujúcich bolo prekvapenie v podobe restovaných šampiňónov na masle s koreniacou zmesou Bylinkové maslo - Čistá línia.

Školským jedálňam blahoprajeme ku krásnemu jubileu.

tím pracovníkov GurmEko
   
  
 

    

15. 10. 2015

  

Vážení zákazníci,

 

v mesiaci október sa v spoločnosti GurmEko uskutočnilo niekoľko významných zmien. Na celofiremnej porade bola oficiálne predstavená nová koncepcia firemnej identity, ktorá v sebe zahrňuje zmeny v podobe:

- nového loga spoločnosti

- nových obalov predávaného sortimentu

- nových etikiet

   

Sme presvedčení, že nový design si získa veľkú obľubu i u vás, našich zákazníkov.

   

Ďalším dôležitým míľnikom spoločnosti bude rok 2016, kedy naša spoločnosť oslávi malé jubileum, 25 rokov od svojho založenia. Na trhu s koreninami, koreniacimi prípravkami a ďalšími ingredienciami pre varenie sme si vybudovali silnú pozíciu, ktorú budeme naďalej upevňovať zaujímavými akciami pre našich zákazníkov v priebehu celého roka.

   

Už dnes vám s predstihom ponúkame mimoriadnu ponuku zľavovej akcie na koreniace zmesi Brušety, ktoré neobsahujú glutamát sodný. Brušety sú vhodné na prípravu pasty na ciabatty, bagety a tousty, ale svoje využitie nájdu aj pri príprave šalátov, cestovín, rôznych druhov mäsa a pizzy. Záleží len na Vašej fantázii. Vybrať si môžete z Brušety bylinkovej, syrovej a zeleninovej.

   

Zľava 25% na BRUŠETY BEZ PRIDANÉHO GLUTAMÁTU:

   

BRUŠETA SYROVÁ

bez pridaného glutamátu

BRUŠETA BYLINKOVÁ

bez pridaného glutamátu

BUŠETA ZELENINOVÁ

bez pridaného glutamátu

    

Akcia trvá do 5. 11. 2015

  

Informácie a objednávky na tel. čísle zákazníckeho servisu – 0917 474 040

alebo u regionálneho obchodného zástupcu.

  

Akciový leták na stiahnutie TU ...

   

8. 6. 2015

    

Vážení zákazníci,

na letnú sezónu sme si pre vás pripravili dve gastronomické témy: EXTRA GRIL a EXTRA ŠALÁT. Vybrali sme pre každú skupinu tri netradičné zmesi z našej ponuky, ktoré potešia svojou chuťovou originalitou, pestrosťou použitia, ale taktiež  výhodnou cenovou ponukou.

   

Zaujmite originalitou !!!

   

EXTRA GRIL

Brazílska koreninová soľ: Ostrá koreninová zmes s cibuľou, cesnakom a vôňou ďalekej Brazílie vhodná na marinovanie mäsa pred vlastným grilovaním. Ďalšie možnosti použitia: ochutenie pečeného alebo duseného mäsa.

Aglio peperoncini  talianske - Čistá línia: Stredomorská zmes, stredne ostrá po cesnaku a chilli. Ďalšie možnosti použitia: cestoviny, náplne cestovín, pizza, šaláty, grilovaná zelenina, vaječné pokrmy.

Ryby - Čistá línia: Hrubšia zmes s kombináciou zeleniny, byliniek a korením, zvýraznená citrónovou trávou na prípravu sladkovodných a morských rýb

  

  

EXTRA ŠALÁT

Grilovaná zelenina - Čistá línia: Farebná hrubšia zmes s medvedím cesnakom, plodom šípky a drveným ďumbierom. Ďalšie možnosti použitia: grilovaná zelenina, nátierky s tvarohom.

Bylinkové maslo - Čistá línia: Vyvážená zmes byliniek a zeleniny podporená vôňou a chuťou citrónovej trávy a trebuľky, slúži k ochuteniu šalátov. Ďalšie možnosti použitia: bylinkové maslo, bylinné polievky, omáčky, restované huby na masle a cibuľke.

Zaziky - Čistá línia: Zmes na prípravu pravej gréckej špeciality s cesnakom a kôprom. Ďalšie možnosti použitia: studená kuchyňa.

    

   

Akcia trvá do 15. 8. 2015

  

Informácie a objednávky na tel. čísle zákazníckeho servisu – 0917 474 040

alebo u regionálneho obchodného zástupcu.

  

Akciový leták na stiahnutie TU ...

   

13. 4. 2015        

   

Napätú hokejovú hru spríjemnite fanúšikom

našou lahodnou Morkou a Pečenými zemiakmi.

    

Vážení zákazníci,

vďaka blížiacemu sa hokejovému šampionátu bude celé Slovensko zasa žiť hokejom.Hokej nie je len o góloch, ale taktiež o dobrej atmosfére, ku ktorej patrí aj dobré jedlo a pitie, teda gurmánsky zážitok s výrobkami spoločnosti GurmEko. Preto sme pre našich zákazníkov pripravili akciu, v rámci ktorej si môžu objednať za uvádzaciu cenu novinky v našom sortimente, a to koreniace  zmesi MORKA a PEČENÉ ZEMIAKY. Ako bonus sme pripravili Vaše obľúbené produkty so zľavou.

   

Akciový leták na stiahnutie TU ...

   

   

Akcia trvá do 17. 5. 2015

   

Informácie a objednávky na tel. čísle zákazníckeho servisu - 0917 474 040

    

13. 5. 2014

    

Vážení zákazníci,

 

     

    

pripravili sme pre vás najširšiu ponuku produktov na trhu, ktoré spĺňajú požiadavky na zdravé varenie a zdravý životný štýl. Sortiment 33 koreniacich zmesí a 4 marinád neobsahuje pridaný glutamát sodný, žiadne umelé farbivá, žiadne konzervanty a zvýrazňovače chuti ani žiadne iné prídavné látky, označované často tiež ako „Éčka“ či aditíva a nie sú v nich použité ani žiadne alergény.

     

Viac o produktoch sa dozviete v sekcii ČISTÁ LÍNIA, kde je uložený katalóg produktov na stiahnutie

    

Ukážka zo sortimentu:

    

7. 4. 2014

   

Vážení zákazníci,

v apríli uvádzame na trh dve novinky. Cesnakové variácie, ktoré patria do sortimentu koreniacich zmesí a Chilli jalapeňos údené drvené, ktoré zaraďujeme do skupiny exkluzívnej rady jednodruhového korenia.

   

Cesnakové variácie - koreniaca zmes

Svetlo oranžová stredne hrubá zmes s vôňou medvedieho cesnaku vhodná na grilovanie všetkých druhov mäsa.

   

Chilli jalapeňos údené drvené - exkluzívne jednodruhové korenie

Štipľavé hnedooranžové vločky s výraznou dymovou arómou. Široké uplatnenie v talianskej kuchyni na dochutenie cestovín, pizze, ale aj omáčok a nátierok. Môžete použiť aj na dekoráciu alebo jedinečné vylepšenie chuti všetkých druhov grilovaného mäsa.

    

Viac informácií Vám postkytnú na zákazníckej linke 0917 474 040

alebo naši regionálni obchodní zástupcovia.