GurmEko s.r.o., Praha - Svět chutí pro profesionály

     

NIEČO O SPOLOČNOSTI GurmEko s.r.o. Praha

    

    

Kto sme

GurmEko s.r.o., je súkromná česká výrobná a obchodná firma založená v roku 1991. Pôvodný názov firmy „Eko“ bol v roku 1997 doplnený o priezvisko milovníka dobrého jedla „Gurmet“ a vznikol tak nielen kombinovaný názov GurmEko, ale zároveň tiež registrovaná ochranná známka.

   

     

Môžete byť našim zákazníkom?

Ak ku svojej práci potrebujete korenie, môžete byť naším zákazníkom!

Ak ste hostinec, reštaurácia, vináreň, pizzeria, motorest, fast food, rýchle občerstvenie, závodná jedáleň, školská jedáleň, nemocničné stravovacie zariadenie, cateringová firma, tak môžete byť naším zákazníkom.

Ak ste veľkoobchod poskytujúci služby gastronómii, tak môžete byť naším zákazníkom.
Ak ste výrobňa lahôdok, výrobca mrazených alebo hotových jedál, výrobca cestovín, pekáreň, spracovateľ kozích alebo ovčích syrov, výrobca čajov, mäso výroba - mäsiarstvo  s potrebou bežného korenia, tak môžete byť naším zákazníkom.
Ak ste predajňa s korením - malý obchodík alebo renomované  obchod s koreninami, tak môžete byť naším zákazníkom.
A dokonca - ak ste výrobcovia stravy pre psy a mačky, chovatelia koní, chovatelia exotických zvierat, výrobcovia kvetinových nebo kozmetických dekorácií, taktiež môžete byť naším zákazníkom.

   

    

Čo ponúkame

Všetky druhy základného korenia vrátane exotických, základnú ponuku koreniacich zmesí tvorí 120 druhov, rozšírenú ponuku potom individuálne receptúry jednotlivých zákazníkov. Potravinové prípravky ponúkame ako v suchej, tak aj v tekutej podobe. Veľmi široká a neustále sa rozširujúca je ponuka konveniencií. Nechýba ani sortiment cesnakových pást, neustále sa rozširuje sortiment pripravených marinád a neprehliadnuteľná je taktiež ponuka sušených a konzervovaných húb. Súčasťou ponuky je rad výrobkov určených pre potravinársky priemysel. Obráťte sa na nás.

    

    

Nájdete nás:

 

Česká Republika

Slovensko

Maďarsko

 

POČERNICKÁ 264

250 73 RADONICE

Telefon: +420 283 880 066

objednavky@gurmeko.eu

BYSTRICKÁ CESTA 45

034 01 RUŽOMBEROK

 Telefon: +421 917 474 040
koreniny@gurmeko.eu

ATTILA ÚT 42

2100 BUDAKALÁSZ

Telefon: +36 30-727 5299

fuszerek@gurmeko.eu